AK PARTİDE KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU

İşte takvim AKP’nin Antalya’daki ilçe delege seçimleri Finike’yle başladı. 15 Aralık’taki Demre seçimiyle tamamlanacak olan delege seçimlerinin ardından Şubat ayında ilçe kongreleri gerçekleştirilecek SİYASET Haberi Kongre sürecine giren AKP’nin Antalya’daki ilçe delege seçimlerinin ilki Cumartesi günü Finike’de gerçekleştirildi. Bugün başlayacak Akseki seçimleri ise Cumartesi gününe kadar sürecek. AKP’liler yarın (Salı günü) Döşemealtı, Korkuteli, Muratpaşa ve..

AK PARTİDE  KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU
Yazar : Tarih : Okunma : 197 views Yorum Yap
İşte takvim
AKP’nin Antalya’daki ilçe delege seçimleri Finike’yle başladı. 15 Aralık’taki Demre seçimiyle tamamlanacak olan delege seçimlerinin ardından Şubat ayında ilçe kongreleri gerçekleştirilecek
SİYASET Haberi
Kongre sürecine giren AKP’nin Antalya’daki ilçe delege seçimlerinin ilki Cumartesi günü Finike’de gerçekleştirildi. Bugün başlayacak Akseki seçimleri ise Cumartesi gününe kadar sürecek. AKP’liler yarın (Salı günü) Döşemealtı, Korkuteli, Muratpaşa ve Gündoğmuş ilçelerinde sandık başına gidecek. Gündoğmuş seçimleri 6 Aralık Cuma günü tamamlanacak. 5 Aralık Perşembe günü sandık başına gitmeye başlayacak olan Alanyalı AKP’liler ise 6, 7, 8 ve 13 Aralık tarihlerinde de oy kullanacak.

İLÇE KONGRELERİ ŞUBATTA 

AKP’de 6 Aralık Cuma günü İbradı, 7 Aralık Cumartesi günü de Elmalı, Kepez ve Konyaaltı ilçeleri delege seçecek. 10 Aralık’ta Kemer seçimi gerçekleştirilirken, 11 Aralık’ta başlayan Serik seçimleri ise 3 gün sürecek. 12 Aralık’ta Gazipaşa seçimlerini yapacak olan AKP, 12-13 Aralık tarihlerinde Kumluca seçimlerini tamamlayacak. 13 Aralık’ta başlayacak Manavgat delegelerini seçimi ise 3 güne yayılacak. 14 Aralık’ta Aksu ve Kaş seçimlerini gerçekleştirecek olan AKP, 14-15 Aralık tarihlerindeki Demre seçimleriyle kongre takviminin ilk ayağını bitirecek. İlçe kongreleri ise Şubat ayında başlayacak.   
admin (semihkoken@gmail.com)