AZUR AİR KORONA DÖNEMİNDE AİR KARGO OLARAK ÇALIŞACAK

Rusya’daki Trük kökenli tur operatörlerinden Anex’in havayolu şirketi Azur Air koronavirüs döneminde kargo taşımacılığı yapacak.. Havacılıkta yolcu trafiğinin durması üzerine havacılık şirketleri uçaklarını kargo taşyımacılığına yönlendiriyor. Uçaklarını kargo taşımacılığına yönlendirenlerden biri de Anex’in havayolu şirketi Azur Air oldu. Azur Air, 777-300ER tipi yolcu uçağı ile Shanghai’dan Ekaterinburg’a maske, vantilatör ve çeşitli tıbbi malzemeler taşıyacak. Azur Air, Cin’in Guangzhou..

AZUR AİR KORONA DÖNEMİNDE AİR KARGO OLARAK ÇALIŞACAK
Yazar : Tarih : Okunma : 3 views Yorum Yap

Rusya’daki Trük kökenli tur operatörlerinden Anex’in havayolu şirketi Azur Air koronavirüs döneminde kargo taşımacılığı yapacak..

Havacılıkta yolcu trafiğinin durması üzerine havacılık şirketleri uçaklarını kargo taşyımacılığına yönlendiriyor. Uçaklarını kargo taşımacılığına yönlendirenlerden biri de Anex’in havayolu şirketi Azur Air oldu. Azur Air, 777-300ER tipi yolcu uçağı ile Shanghai’dan Ekaterinburg’a maske, vantilatör ve çeşitli tıbbi malzemeler taşıyacak. Azur Air, Cin’in Guangzhou ve Taiyuan havalimanlarından Moskova’ya kargo taşımacılığı yapacak. Ayrıca Shanghai havalimanından Avrupa’nın bazı ülkelerine de kargo taşıma seferleri planlandığı bildirildi. 


admin (semihkoken@gmail.com)