BU TAKIMA SAHİP ÇIKIN…!

Antalya nın Turizm ilçesi Kemer de en büyük eksiklerden biride sosyal organizasyonların olmayışı ve kışın hiçbir faaliyetin yapılmamasıydı.Geçtiğimiz senelerde bunu düşünerek takım kuran ve mucizeyi bir şekilde liglerde tutunmayı başaran takım TEKİROVASPOR du .Yusuf Üras ın hayali gerçek oldu ve takımız 2.ligte bir çok başarılara imza attı. Aynı Takım Büyükşehir yasasından sonra adını KEMERSPOR 2003..

BU TAKIMA SAHİP ÇIKIN…!
Yazar : Tarih : Okunma : 71 views Yorum Yap

Antalya nın Turizm ilçesi Kemer de en büyük eksiklerden biride sosyal organizasyonların olmayışı ve kışın hiçbir faaliyetin yapılmamasıydı.Geçtiğimiz senelerde bunu düşünerek takım kuran ve mucizeyi bir şekilde liglerde tutunmayı başaran takım TEKİROVASPOR du .Yusuf Üras ın hayali gerçek oldu ve takımız 2.ligte bir çok başarılara imza attı. Aynı Takım Büyükşehir yasasından sonra adını KEMERSPOR 2003 olarak değiştirdi ve yeni bir yönetimle devam etti .Tam kümeye düştü derken KEMERSPOR 2003 Ahmet Öncelik tarafından düştüğü bu durumdan kurtuldu ve bir hafta önce Cizre de maça çıktı ve önceki günde Türkiye kupasında 2-0 gibi net bir skorla KARAMANı yendi.
Bakın Beyler bu takım Kemerin , ne Ahmet in , ne Mehmet in , ne İsmail in Bu Takım Kemerin takımı LÜTFEN SAHİP ÇIKALIM. Sizden elinizi cebinize atın para verin demiyoruz gelin hafta sonları yenilenmiş kemer ilçe stadına , hem stres atın , hem çoluk çocuk maç keyfi yaşayın , hem de oyuncularımıza moral men destek olun.
Sağ olsun Belediye yönetimi destek oldu ancak yeterli değil bakın Serik Belediye spor bu sene 15 milyon tl harcayarak ligde oynuyor. Antalyaspor – Alanyaspor dan sonra Neden KEMERSPOR DA başarılı olmasın İlçemizin adını daha da yükseklere taşımak için sizde KEMERSPOR a destek olun…

admin (semihkoken@gmail.com)