Büyükşehir’e yeni daire başkanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde vekaleten Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı yapan İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa’nın görevine son verildi. Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı olarak Türker Ahmet Özay asaleten atandı GÜNDEM Haberi tAntalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa, vekaleten yürüttüğü Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan alındı. Kısa’nın yerine Büyükşehir Belediyesi’nde daire..

Büyükşehir’e yeni daire başkanı
Yazar : Tarih : Okunma : 121 views Yorum Yap
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde vekaleten Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı yapan İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa’nın görevine son verildi. Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı olarak Türker Ahmet Özay asaleten atandı
GÜNDEM Haberi
tAntalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa, vekaleten yürüttüğü Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan alındı. Kısa’nın yerine Büyükşehir Belediyesi’nde daire başkanı kadrosunda bulunan, vekaleten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü de yapan Türker Ahmet Özay asaleten atandı. Ahmet Kısa’nın asaleten yürüttüğü İtfaiye Daire Başkanlığına devam edeceği, Özay’ın da Pazartesi gününden itibaren yeni görevine başlayacağı belirtildi.
admin (semihkoken@gmail.com)