DAMAT FERİTİN AKÇELİ İŞLERİ

Siz Biz Yok diyerek yola çıkanlar yolda kaza yapmaya erken başladılar. Mübarek Ramazan ayında engelli bir aile babasının tezgahını kaldırıp çöpe atmaları yetmezmiş gibi daha önce izin yazısı verdiği yeri pardon diyerek yıkmaları kafalarda soru işareti bırakırken akıllar şu sorular  geliyor.. Seçimde ana sponsor olanlar koltuklarının haklarını pardon koltuklarının biatlarını almaya mı başladılar demek geliyor..

DAMAT FERİTİN AKÇELİ İŞLERİ
Yazar : Tarih : Okunma : 1.038 views Yorum Yap

Siz Biz Yok diyerek yola çıkanlar yolda kaza yapmaya erken başladılar.

Mübarek Ramazan ayında engelli bir aile babasının tezgahını kaldırıp çöpe atmaları yetmezmiş gibi daha önce izin yazısı verdiği yeri pardon diyerek yıkmaları kafalarda soru işareti bırakırken akıllar şu sorular  geliyor..

Seçimde ana sponsor olanlar koltuklarının haklarını pardon koltuklarının biatlarını almaya mı başladılar demek geliyor içimden ..

Hoca sessiz çünkü davul bunda ama tokmak iki üç kişinin elinde imarda damat Ferit ,akçeli işlerde malum Takkeli , ıvır zıvır işlerde ise figuran  hoca böylemi oluyor…

Ne diyelim yazıklar olsun…

Hoca aslında iyi bir adamdır ama etrafındaki iblisler çok mu çok tehlikeli..

Hoca ne yapsın onların elinde oyuncak olmaya mahkum çünkü parayı verenler şimdi düdüğü çalıyorlar.

17 Mayıs tarihli  Ayışığı Gazetesinde bir başlık attım HOCAKONDULAR AÇILDI  diyerek ..Bu haberimiz üzerine apar topar Kemer Belediyesi Bir açıklama yapmış  iliştirilmiş medyasında..” 17.05.2019 tarihinde bir gazetede yayınlanan ‘Hoca kondular açıldı’ başlıklı haberde Kiriş Mahallesi’nde yer alan 148 ada 7 parselde yer alan 6 adet dükkan için Kemer Belediyemizce 11.07. 2011 tarih ve 2011/43 numara ile ruhsat verilmiştir. Kaldırım kenarında bulunan ve yapı niteliği taşımayan işgaller için Zabıta Müdürlüğümüzce gerekli işlemler yapılmaktadır. Ayrıca aynı gazetede yayınlanan ‘Ramazan ayında bu garibin canını yaktınız’ başlıklı haberde ise Göynük Mahallesi’nde halk plajı önünde yıllardır meyve tezgahı açan Tuna Dağlı’nın tezgahının yıkıldığı ve kendisinin mağdur edildiği yazılmıştır. Yasalara göre Tuna Dağlı isimli vatandaşımızın belediyemizce asla mağdur edilmediği, açmış olduğu tezgahın yasalara uygun olmadığı konusunda kendisine gerekli uyarıların yapıldıktan sonra tezgah bulunduğu yerden kaldırılmıştır.”

Aradan 15 gün geçti ve kaldırım üzerinde duran hoca kondular hala daha duruyor.Siz milletin aklı ile dalga mı geçiyorsunuz..Kimi kandırıyorsunuz kirişte hoca kondular günden güne fazlalaşırken kemerde her boş mezraya manav iznini kim veriyor…

Geçelim hoca konduları  gelelim Beldibine ..

Özel kalem  dahil yapılan kondulara ne demeli …..

Akçe isteyip aldığınız kondular  hemen ruhsatlandırılıyor.Alamadıklarınız yıkılsın öylemi..Bu Millet salak değil size güvendi oy verdi ekmeğine ortak bul diye oy vermedi sanırım…

Beldibi içler acısı Mustafa Gül ün yıktığı her yer daha şimdiden çaka çaka dolmuş durumda bunlara izin veren hocam sen değimlisin yoksa Damat Ferit senide dinlemeyip seçim harcamalarını mı topluyor…

Yazık çok yazık Kemer kemer olalı böyle üç başlı bir yönetim görmedi göremezde zaten görüp göreceği bu olmalı ….

Neyse hoca hakkında yazacak o kadar çok bilgi belge akmaya başladı ki Ramazan mübarek gün kimsenin kalbini kırmak istemiyorum.

Pazar meselesi var bir de ortada onun için haksızlık yapanları rızka mani olanları Rabbime havale ediyorum  çünkü yapanın yanına kar kalıyor ne diyelim…Gözünüz toprak doyursun..

Unutmadan geçemeyeceğim bir konu var

Kemer Kaymakamlığı Kitap üzerine bir kampanya başlattı.Çok güzel tebrik ediyorum ama 40 derece öğle sıcağında öğrencilere zülüm yapmak nedir ya..Siz gölgede gırgır geçin öğrenciler sizin keyfinizi kırk derecede beklesin  aferin kaş yapalım derken göz çıkarttınız buna da tebrikler….

Ayışığı nın tüm karanlıkları aydınlatması dileyiğle

admin (semihkoken@gmail.com)