ERCAN CANER REİS’İN KONUĞU OLDU

Kemer’de bulunan CANERBEY Çiftliği’nin sahibi turizmi İş Adamı Ercan Caner İstanbul ziyaretinde, ünlü İş Adamı Reis Sedat Peker ile bir araya geldi. Sarıyer Kaşıbeyaz Restaurantta gerçekleşen akşam yemeğinde Sedat Peker ile birlikte dostları da yer aldı. Ercan Caner yaptığı açıklamasında, Reis Sedat Peker ve dostları ile Sarıyer Kaşıbeyaz Restaurantta güzel bir akşam yemeği yediklerini belirterek,..

ERCAN CANER REİS’İN KONUĞU OLDU
Yazar : Tarih : Okunma : 697 views Yorum Yap

Kemer’de bulunan CANERBEY Çiftliği’nin sahibi turizmi İş Adamı Ercan Caner İstanbul ziyaretinde, ünlü İş Adamı Reis Sedat Peker ile bir araya geldi. Sarıyer Kaşıbeyaz Restaurantta gerçekleşen akşam yemeğinde Sedat Peker ile birlikte dostları da yer aldı.

Ercan Caner yaptığı açıklamasında, Reis Sedat Peker ve dostları ile Sarıyer Kaşıbeyaz Restaurantta güzel bir akşam yemeği yediklerini belirterek, “ Değerli dost Reis Sedat Peker ve dostları ile akşam yemeğinde bir araya geldik. Uzun bir sohbet sonrası Birlik beraberlik içerisinde güzel bir akşam geçirdik. Reis Sedat Peker’in tüm Kemerli Dostlarına selamları var” diye konuştu.

admin (semihkoken@gmail.com)