Kemer AK Parti’den aşure ikram

AK Parti Kemer İlçe Teşkilatı muharrem ayı dolayısıyla pazar yerinde vatandaşlara aşure ikramında bulundu. AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, aşurede kullanılan ürünlerin çeşitliliğine işaret ederek, ülkedeki insanların da birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini vurguladı. AK Parti Kemer İlçe Teşkilatı tarafından muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıtımı yapıldı. Pazar yerinde yapılan aşure..

Kemer AK Parti’den aşure ikram
Yazar : Tarih : Okunma : 98 views Yorum Yap

AK Parti Kemer İlçe Teşkilatı muharrem ayı dolayısıyla pazar yerinde vatandaşlara aşure ikramında bulundu. AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, aşurede kullanılan ürünlerin çeşitliliğine işaret ederek, ülkedeki insanların da birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini vurguladı.

AK Parti’den aşure ikramı

AK Parti Kemer İlçe Teşkilatı tarafından muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıtımı yapıldı. Pazar yerinde yapılan aşure dağıtımına AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta’nın yanı sıra Gençlik ve Kadın Kolları Yönetimi ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Aşurede kullanılan ürünlerin çeşitliliğine işaret ederek, ülkedeki insanların da birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini vurgulayan İsmail Selami Minta, “İnsanlara hoşgörülü davranmak için çaba sarf etmekteyiz. Ülkemizin varlığı için tuttuğumuz oruçlar, pişirdiğimiz aşureler, kestiğiniz kurbanlar, barışa, huzurumuza vesile olur inşallah” dedi.

admin (semihkoken@gmail.com)