KEMER BEACH VOLEYBOL DOSTLUK TURNUVASI

Her yıl geleneksel hale getirilen “Kemer Beach Voleybol Dostluk Turnuvası” bu gün yapılan maçlarla başladı.Kemer Belediyesinin katkıları her yıl geleneksel hale getirilen “Kemer Beach Voleybol Dostluk Turnuvası” Kemer 155 Beach sahilinde saat 15.00 te başlarken, Turnuvaya 12 Erkek ve 26 Bayan takımlarının yanı sıra Rusya’dan misafir olarak katılan takımlarda mücadele ediyor. Çekişmeli geçen maçlara tatile gelen..

KEMER BEACH VOLEYBOL DOSTLUK TURNUVASI
Yazar : Tarih : Okunma : 62 views Yorum Yap

Her yıl geleneksel hale getirilen “Kemer Beach Voleybol Dostluk Turnuvası” bu gün yapılan maçlarla başladı.
Kemer Belediyesinin katkıları her yıl geleneksel hale getirilen “Kemer Beach Voleybol Dostluk Turnuvası” Kemer 155 Beach sahilinde saat 15.00 te başlarken, Turnuvaya 12 Erkek ve 26 Bayan takımlarının yanı sıra Rusya’dan misafir olarak katılan takımlarda mücadele ediyor. 
Çekişmeli geçen maçlara tatile gelen yerli ve yabancı turistlerle ilgi gösteriyor. Rusya’dan bu turnuvaya katılan, Kristina Fadeeva ve eşi Evgeny Fadeeva burada çok mutluyuz yaklaşık 1 haftadır her gün maç yapıyoruz. Güzel dostluklar kurduk ve bu turnuvada derece almasak bile ülkemize güzel anılarla döneceğiz. Turnuvaya düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz diye yorumda bulundular. 
Anastasia Barmina ve Pete Golyshev’de mutlu olduklarını ifade ederek, güzel bir organizasyon çok teşekkür ederiz. Dediler
Turnuva komite başkanı Salih Dağdeviren ise; katkılarından dolayı Kemer Belediyesine teşekkür ederim. Turnuvamız 3 gün sürecek ilgi çok büyük. 12 Erkek ve 26 Bayan takım ile turnuvaya devam ediyoruz. Antalya’dan çok katılan takım var bunun yanı sıra Rusya’dan misafir olarak katılan takımlar var. Bu turnuvada yarışan tüm takımlara başarılar dileri. Dedi
Turnuva Pazar Günü (21 Temmuz 2019) final maçları ve kupa töreni ile son bulacak.

Haber ve Foto (Reşat Aydoğdu AHA)

#beachvoleybol #kemer #antalya
#spor #dostluktur

admin (semihkoken@gmail.com)