KEMERDE DAYAK SKANDALI

Kemer Anadolu lisesinde Dayak skandalı büyüyor Dayak skandalına karışanlardan biride Baş Rölde Necati Topaloğlu var HALKIN ADAMI (!) TOPALOĞLU ÖĞRENCİNİN KAFASINDA SOPA KIRDIĞI İLERİ SÜRÜLEN MÜDÜRLERİ KURTARMAYA ÇALIŞIRKEN GAZETEKEMER KAMERASINA YAKALANDI!..ŞOK GÖRÜNTÜLER, MAĞDURLARLA RÖPORTAJLARBİRAZ SONRA BURADA!.. Ben izlerken utandım, anlatsalar inanmazdım. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, HOCA     tarafından kafasında sopa kırıldığı için şikayete giden aileyi karakola..

KEMERDE DAYAK SKANDALI
Yazar : Tarih : Okunma : 1.844 views Yorum Yap

Kemer Anadolu lisesinde Dayak skandalı büyüyor

Dayak skandalına karışanlardan biride Baş Rölde Necati Topaloğlu var

HALKIN ADAMI (!) TOPALOĞLU ÖĞRENCİNİN KAFASINDA SOPA KIRDIĞI İLERİ SÜRÜLEN MÜDÜRLERİ KURTARMAYA ÇALIŞIRKEN GAZETEKEMER KAMERASINA YAKALANDI!..
ŞOK GÖRÜNTÜLER, MAĞDURLARLA RÖPORTAJLAR
BİRAZ SONRA BURADA!..

Ben izlerken utandım, anlatsalar inanmazdım. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, HOCA     tarafından kafasında sopa kırıldığı için şikayete giden aileyi karakola gidip şikayetten vazgeçirirken, çocukların kafasında sopa kırdığı iddia edilen müdürle karakolda kahve içerken utanmış mıdır acaba?
Topaloğlu, bir devlet görevlisi olarak hazırlık aşamasındaki soruşturmaya burnunu sokma cüretini nereden almıştır?
Öte yandan,
Kemer Jandarma Karakolu’nda telkinlere rağmen şikayetçi olan vatandaşlara ifadelerinin birer örneğinin verilmesi konusunda neden direnç gösterildi? Jandarma vatandaşın güvenliğinden sorumlu değil midir? 15 yaşındaki genç çocukların onurlarının kırılması karakol yetkililerinin umurunda değil midir?
İçişleri Bakanlığı yetkililerine sesleniyorum, Kemer İlçe Jandarma’ya bir göz atın. Soruşturma açın. Vatandaşların yakınmalarını dinleyin.
Murat Kemaneci 

admin (semihkoken@gmail.com)