KEMERİN ACI GÜNÜ DÖRT CİVAN YİĞİT VEFAT ETTİ

Bu gün sabah erken saatlerinde  meydana gelen trafik kazasında kemerin dört sevilen ismi kaza yaparak vefat etti. Antalya Akseki  Karayolunda meydana gelen olayda Tuncel Ailesinin dört ferdi vefat etti. Antalya’da, iki otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen kazada 4 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Akseki Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 4 kişinin cansız bedenleri de aynı hastanenin morguna gönderildi…

KEMERİN ACI GÜNÜ DÖRT CİVAN YİĞİT VEFAT ETTİ
Yazar : Tarih : Okunma : 3.751 views Yorum Yap

Bu gün sabah erken saatlerinde  meydana gelen trafik kazasında kemerin dört sevilen ismi kaza yaparak vefat etti. Antalya Akseki  Karayolunda meydana gelen olayda Tuncel Ailesinin dört ferdi vefat etti.

Antalya’da, iki otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen kazada 4 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Akseki Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 4 kişinin cansız bedenleri de aynı hastanenin morguna gönderildi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerinin müdahale ettiği yaralılardan İsmail Tuncel ambulanslarla Akseki Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 4 kişinin cansız bedenleri de aynı hastanenin morguna gönderildi.

ÇOK ACI KAYIPLARIMIZ!
Antalya Akseki yolunda elim bir trafik kazasında hayatlarını kaybeden yıllardır Kemer’de ikamet eden Mardin’li dostlarımız, arkadaşlarımız Aspava Celal’de çalışan Mecit Tuncel, Abisi Ali Tuncel, La luna da çalışan Kardeşi Mahsun Tuncel ve Beşir Tuncel bu sabah saatlerinde trafik kazasında vefat etmiştir. Allah’tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabırlar yaralı olanlara acil şifalar dileriz           .
Mekanları Cennet olsun!

admin (semihkoken@gmail.com)