Kemerli güreşçiler Kırkpınar’a Buruk hazırlanıyor

Edirne’de Temmuz ayında düzenlenecek 658’nci Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne hazırlanan Kemer Belediyespor Güreş Takımı, çalışmalarını ilçe merkezindeki Ahmet Erkal Spor Tesisleri’nde hocası Uçar Dede gözetiminde sürdürdü. Yüzde 70 nemle birlikte 35-36 derece civarında hissedilen sıcaklığa rağmen bir çok boyda ve alt boylarda mücadele eden güreşçiler antrenmana başladı. Çalışmaları Kemer Belediye eski Başkanı Mustafa Gül ve..

Kemerli güreşçiler Kırkpınar’a Buruk hazırlanıyor
Yazar : Tarih : Okunma : 266 views Yorum Yap

Edirne’de Temmuz ayında düzenlenecek 658’nci Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne hazırlanan Kemer Belediyespor Güreş Takımı, çalışmalarını ilçe merkezindeki Ahmet Erkal Spor Tesisleri’nde hocası Uçar Dede gözetiminde sürdürdü. 
Yüzde 70 nemle birlikte 35-36 derece civarında hissedilen sıcaklığa rağmen bir çok boyda ve alt boylarda mücadele eden güreşçiler antrenmana başladı. Çalışmaları Kemer Belediye eski Başkanı Mustafa Gül ve Kulüp Başkanı Ömer Bilici birlikte izleyerek takıma antrenman sonunda baklava ikram ettiler. 
Kulübe sahip çıkan Kemer eski belediye başkanı Mustafa Gül yaptığı açıklamada; 2018 Yılının En Başarılı Kulübü Kemer Belediye Spor Güreş takımına sahip çıkmayı kendime bir görev edindim. 15 yıldır bu yolda boy atlayarak başa kadar yükselen güreşçilerimiz, önümüzdeki Edirne Kırkpınar güreşlerine Kemer Belediye spor Kulübü adı altında hazırlanacaklardır. Kemer’de ata sporumuza gönül vermiş iş adamlarımız ve ağalarımızın maddi katkıları ile ”2018 Yılının En Başarılı Kulübü” olan güreşçi arkadaşlarımızın bu yılda da başarıya ulaşmaları için aileleri ile birlikte destek vermeye devam edeceğiz. Kulüp Başkanı Ömer Bilici ile birlikte pehlivanlarımızın ihtiyaçlarını aldık ve hayırlısı ile idmanlarımız başladı. Tüm pehlivanlarımıza güç, kuvvet ve başarılar diliyorum. İnşallah Kulüp Başkanımız Ömer Bilici ile birlikte kulübümüze destek olacağız. Çocuklarımızın Kırkpınar’dan derecelerle döneceğine inanıyoruz. “dedi”

admin (semihkoken@gmail.com)