KINDIL ÇEŞME KİME TAHSİS EDİLDİ

HALKA KAPALI KINDILÇEŞME KAYMAKAM HÜSEYİN KARAMEŞE’YE SAYFİYE OLARAK HANGİ MAKAM TARAFINDAN TAHSİS EDİLDİ?KAYMAKAMIN KEYFİ İÇİN KEMER BELEDİYESİ HANGİ YETKİYLE BİNA VE DÜZENLEME YAPTI?NECATİ TOPALOĞLU’NDAN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ. SORUMLULAR CEVAP VERSİN:KAMU YARARI BU İŞLEMİN NERESİNDEDİR? 2009 yılından beri halka kapalı olan Kındılçeşme Çadırlı Kamp ve Günübirlik Alanı idari yargıdaki yasal ve bürokratik süreçler sonunda görünüşe göre Milli Parklar’a..

KINDIL ÇEŞME KİME TAHSİS EDİLDİ
Yazar : Tarih : Okunma : 366 views Yorum Yap

HALKA KAPALI KINDILÇEŞME KAYMAKAM HÜSEYİN KARAMEŞE’YE SAYFİYE OLARAK HANGİ MAKAM TARAFINDAN TAHSİS EDİLDİ?
KAYMAKAMIN KEYFİ İÇİN KEMER BELEDİYESİ HANGİ YETKİYLE BİNA VE DÜZENLEME YAPTI?
NECATİ TOPALOĞLU’NDAN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ. 
SORUMLULAR CEVAP VERSİN:
KAMU YARARI BU İŞLEMİN NERESİNDEDİR?

HALKA KAPALI KINDILÇEŞME KEMER KAYMAKAMI HÜSEYİN KARAMEŞE'NİN KEYFİNE TAHSİS EDİLDİ

HALKA KAPALI KINDILÇEŞME KAYMAKAM HÜSEYİN KARAMEŞE'YE SAYFİYE OLARAK HANGİ MAKAM TARAFINDAN TAHSİS EDİLDİ?KAYMAKAMIN KEYFİ İÇİN KEMER BELEDİYESİ HANGİ YETKİYLE BİNA VE DÜZENLEME YAPTI?NECATİ TOPALOĞLU'NDAN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ. SORUMLULAR CEVAP VERSİN:KAMU YARARI BU İŞLEMİN NERESİNDEDİR?2009 yılından beri halka kapalı olan Kındılçeşme Çadırlı Kamp ve Günübirlik Alanı idari yargıdaki yasal ve bürokratik süreçler sonunda görünüşe göre Milli Parklar'a geçmiş olmakla birlikte, Milli Parkların başındaki zat-ı muhteremler bu alanı halka vermeye niyetli değil.Onlar sanırız bu alanı şuna veya buna mutlaka peşkeş çekmenin derdindeler.Geçtiğimiz Mayıs ayında hangi izin ve yetkiyle yapıldığı belli olmayan bir biçimde, Kındılçeşme'de eskiden orman işletme lojmanları olarak kullanılmış binaların bulunduğu yerde, Kemer Belediyesi tarafından beyaz renkte bir sayfiye evi yapıldı. Çevre düzenlemesi ve kamelyası da belediye imkanlarıyla yapılan sayfiye evinde oturanlar, Palmiye Tatil Köyü bitişiğindeki plajı da özel olarak kullanabilecek. Zaten video izlendiğinde oradaki 2 şezlong 1 şemsiye dikkatinizi çekmiştir.Bu sayfiye evi ve önündeki tüm alan şu anda Kemer kaymakamı Hüseyin Karameşe'ye tahsis edilmiş durumdadır.Bu rezalet tam olarak "Buyurun cenaze namazına" tadında olup, Kemer'deki düzenin tipik bir yansımasıdır.Halkla hukukla adalet duygusuyla dalga geçen bu uygulamayla ilgili olarak Milli Parklar 6. Bölge Müdürlüğü, Kemer Belediye Başkanı ve Kaymakam ile ilgili tüm yetkili ve sorumlular hakkında soruşturma açılmasını, kamu zararının bu kişilere ödetilmesini ve hiçbir kamu yararı açıklanamayacak olan alanın tahliye edilmesini istiyoruz. Bu haber, Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurumuzdur.

Murat Kemaneci paylaştı: 22 Haziran 2019 Cumartesi

2009 yılından beri halka kapalı olan Kındılçeşme Çadırlı Kamp ve Günübirlik Alanı idari yargıdaki yasal ve bürokratik süreçler sonunda görünüşe göre Milli Parklar’a geçmiş olmakla birlikte, Milli Parkların başındaki zat-ı muhteremler bu alanı halka vermeye niyetli değil.
Onlar sanırız bu alanı şuna veya buna mutlaka peşkeş çekmenin derdindeler.
Geçtiğimiz Mayıs ayında hangi izin ve yetkiyle yapıldığı belli olmayan bir biçimde, Kındılçeşme’de eskiden orman işletme lojmanları olarak kullanılmış binaların bulunduğu yerde, Kemer Belediyesi tarafından beyaz renkte bir sayfiye evi yapıldı. Çevre düzenlemesi ve kamelyası da belediye imkanlarıyla yapılan sayfiye evinde oturanlar, Palmiye Tatil Köyü bitişiğindeki plajı da özel olarak kullanabilecek. Zaten video izlendiğinde oradaki 2 şezlong 1 şemsiye dikkatinizi çekmiştir.
Bu sayfiye evi ve önündeki tüm alan şu anda Kemer kaymakamı Hüseyin Karameşe’ye tahsis edilmiş durumdadır.
Bu rezalet tam olarak “Buyurun cenaze namazına” tadında olup, Kemer’deki düzenin tipik bir yansımasıdır.
Halkla hukukla adalet duygusuyla dalga geçen bu uygulamayla ilgili olarak Milli Parklar 6. Bölge Müdürlüğü, Kemer Belediye Başkanı ve Kaymakam ile ilgili tüm yetkili ve sorumlular hakkında soruşturma açılmasını, kamu zararının bu kişilere ödetilmesini ve hiçbir kamu yararı açıklanamayacak olan alanın tahliye edilmesini istiyoruz. 
Bu haber, Kemer Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurumuzdur.

admin (semihkoken@gmail.com)