Madde bağımlısı parkta bu halde bulundu

ANTALYA’da, madde bağımlısı Metin Lafçı (46), parkta ölü bulundu. Muratpaşa ilçesi Serdengeçti Parkı’nda, saat 15.30 sıralarında, temizlik yapan görevliler, bankın üzerinde hareketsiz yatan kişiyi görünce durumu polise bildirdi. Parka polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde bu kişinin yaşamını yitirdiği belirlenirken, polisin yaptığı incelemede ise cesedin Metin Lafçı’ya ait olduğu tespit edildi.  Madde bağımlısı olduğu ve..

Madde bağımlısı parkta bu halde bulundu
Yazar : Tarih : Okunma : 521 views Yorum Yap

ANTALYA’da, madde bağımlısı Metin Lafçı (46), parkta ölü bulundu.

Madde bağımlısı parkta bu halde bulundu
ANTALYA'DA MADDE BAGIMLISI OLDUGU BELIRTILEN METIN LAFCI (46), PARKTA OLU BULUNDU.(FOTO:BULENT TATOGULLARI/ANTALYA-DHA)

Muratpaşa ilçesi Serdengeçti Parkı’nda, saat 15.30 sıralarında, temizlik yapan görevliler, bankın üzerinde hareketsiz yatan kişiyi görünce durumu polise bildirdi. Parka polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde bu kişinin yaşamını yitirdiği belirlenirken, polisin yaptığı incelemede ise cesedin Metin Lafçı’ya ait olduğu tespit edildi. 

Madde bağımlısı olduğu ve kolonya içtiği değerlendirilen Lafçı’nın cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

admin (semihkoken@gmail.com)