Rus’lar Zafer Bayramını Kemer’de Coşkulu Kutladı!

Kemer’de, Rus vatandaşların “Zafer Bayramı” kutlandı. Rusya ve Türkiye bayraklarıyla kutlamalara katılan Ruslar, büyük coşku yaşarken zaman zamanda duygulu anlar yaşadılar. Cumhuriyet meydanında Zafer Bayramını kutlayan Rus turistler ve yerleşik Rus vatandaşları Atatürk Caddesi ve Liman caddesinden yürüyerek ve marşlar söyleyerek Kemer Belediyesi önüne geldiler. Burada da şarkı ve marşlar söyleyen bir çok Rus vatandaşı ellerindeki..

Rus’lar Zafer Bayramını Kemer’de Coşkulu Kutladı!
Yazar : Tarih : Okunma : 73 views Yorum Yap

Kemer’de, Rus vatandaşların “Zafer Bayramı” kutlandı. Rusya ve Türkiye bayraklarıyla kutlamalara katılan Ruslar, büyük coşku yaşarken zaman zamanda duygulu anlar yaşadılar. 
Cumhuriyet meydanında Zafer Bayramını kutlayan Rus turistler ve yerleşik Rus vatandaşları Atatürk Caddesi ve Liman caddesinden yürüyerek ve marşlar söyleyerek Kemer Belediyesi önüne geldiler. Burada da şarkı ve marşlar söyleyen bir çok Rus vatandaşı ellerindeki resimlerle savaşta kaybettikleri yakınlarını saygı ile anarak zaman zaman göz yaşlarına boğuldular. 
Kemer’de 4 yıldır geleneksel hale getirilen Rus Zafer Bayramı etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. Etkinliklere, Kemer Kaymakamı Hüseyin Karemeşe, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, KETOB Başkanı Şener Gürler, turizmciler, yerleşik Ruslar ve ilçede tatil yapan Rus turistler katıldı.

#Kemer
#Antalya
#Rusya

admin (semihkoken@gmail.com)