Sanayi Kooperatifi Yönetiminden Anlamlı Ziyaret

Kemer Sanayi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz dönem belediye başkanlığı yapan Mustafa Gül’ü SKM ziyaret etti.Sohbet şeklinde geçen ziyarette Kooperatif Başkanı Mustafa Gül’e desteklerinden dolayı Sanayi esnafı adına teşekkür etti.Sanayi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın yaptığı açıklamada; 4-24 Ocak’ta yaşadığımız felakette her zaman yanımızda olan ve sanayi esnafının yaralarını çok kıssa bir sürede..

Sanayi Kooperatifi Yönetiminden Anlamlı Ziyaret
Yazar : Tarih : Okunma : 153 views Yorum Yap

Kemer Sanayi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz dönem belediye başkanlığı yapan Mustafa Gül’ü SKM ziyaret etti.
Sohbet şeklinde geçen ziyarette Kooperatif Başkanı Mustafa Gül’e desteklerinden dolayı Sanayi esnafı adına teşekkür etti.
Sanayi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın yaptığı açıklamada; 4-24 Ocak’ta yaşadığımız felakette her zaman yanımızda olan ve sanayi esnafının yaralarını çok kıssa bir sürede gerek malzeme gerekse ekiplerini göndererek yaşadığımız felakette yanımızda oldular. Bu anlamda geç bir ziyarette olsa kendilerine teşekkür etmek için yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte ziyaret ettik. Sanayimiz için yaptıklarına teşekkür ederim. “dedi”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Gül; Değerli Başkanımız Mehmet Akın ve değerli yönetim kurulu üyeleri arayıp ziyaret edeceklerini daha önce bildirmişlerdi. Bu gün beni ziyaret ederek onurlandırdılar. Sanayimiz Kemer için çok önemli yerlerden biridir. Geçmişte bir mücadele ile bir bölümü açıldı.ikinci bölümü de açılabilmesi içinde bizde Kemer Belediyesi olarak ve meclis üyeleri arkadaşlarımızla bir siyasi ayrım yapılmadan ikinci bölümün yapılması için bir mücadele verdik ve bütün meclis üyelerimiz bu konuya destek verdiler. Bu desteği Antalya Büyükşehir’de bu desteğini sürdürdü ve neticede ikinci ek binası yapılacak. 
2009 yılından bu yana sanayi esnafı ile bir aile ortamı gibi çalışma fırsatımız oldu. Kemer için önemli bir sanayi diye sözlerine devam eden Mustafa Gül, bu güne kadar halkımıza büyük hizmet verdiler, inşallah daha büyük bir sanayi yapılırda hizmetin daha iyisini verirler diye düşünüyorum. Ziyaret için teşekkür eden Gül; biz onların en sıkıntılı günlerinde yanlarında olduk bizim bir sıkıtımız olduğu zaman onlar bizim yanımızda oldular. Kendilerine ve Kemer sanayi esnafına teşekkür ederim. “dedi” 
Ziyaretin sonunda Kooperatif Başkanı Mehmet Akın Başkan Gül’e hizmetlerinden dolayı bir plaket takdim etti.

admin (semihkoken@gmail.com)