TEBRİKLER LAVİN GÜL E

BAŞARI GENLERİNDE VAR Bosna Hersek te düzenlenen 9.Ritmik Jimnastik yarışmasında  Antalya yı Temsil Eden Mustafa Gül ün küçük kızı Lavin Gül  yaş kategorisinde dereceye girerek madalya aldı . Uluslararası Ritmik jimnastik turnuvasına  Moldova , Portekiz . Slovenya ,Sırbıstan ,İsrail ,Bulgaristan , Arnavutluk  ,  İtalya ve Türkiye den tek Türk Takımı olan Antalyasporun katıldığı yarışma önceki..

TEBRİKLER LAVİN GÜL E
Yazar : Tarih : Okunma : 569 views Yorum Yap

BAŞARI GENLERİNDE VAR

Bosna Hersek te düzenlenen 9.Ritmik Jimnastik yarışmasında  Antalya yı Temsil Eden Mustafa Gül ün küçük kızı Lavin Gül  yaş kategorisinde dereceye girerek madalya aldı .

Uluslararası Ritmik jimnastik turnuvasına  Moldova , Portekiz . Slovenya ,Sırbıstan ,İsrail ,Bulgaristan , Arnavutluk  ,  İtalya ve Türkiye den tek Türk Takımı olan Antalyasporun katıldığı yarışma önceki gün Bosna Hersek Sarajevo Vogosca da yapıldı.

LAVİN GÜL TRT HABERİN SORULARINI YANITLAYARAK ALDIĞI DERECEYİ ANLATTI İLERLEYEN SENELERDE BÜYÜK BAŞARILAR ALACAĞINI DİLE GETİRDİ.

Ritmik jimnastik dalında çeşitli yaş gruplarında yapılan yarışmalarda Türkiye yi tek Türk takımı olan Antalyaspor  temsil etti . 2011 yaş gurubunda Rüzgar Naz Bozkurt birinci olurken ,  2013 yaş gurubunda Lavin Gül de ikincilik ödülü alarak Kemer i  ve Antalya yı başarıyla temsil etti.

Antalyaspor Jimnastik kulübü  Eğitmenleri Merve Kahraman Sukic ve Yardımcı Eğitmen Serap Tırtır ın nezaretin çalışan  sporcular bu alanda Türklerinde neler yapacağını bir kez daha gösterdiler.

Aldıkları  madalyalarla göğsümüzü kabartan sporcuları tebrik ederken onları bu günlere hazırlayan Aileleri ve eğitmenlerini  kutluyoruz.

admin (semihkoken@gmail.com)