TÜRSAB FİRUZ BAĞLIKAYA İLE DEVAM EDECEK

TÜRSAB 24. Olağan Genel Kurulu’nda Firuz Bağlıkaya başkanlığındaki mevcut yönetimin listesi kullanılan 4013 oyun 2530’unu alarak kazandı. Geçen dönemin aklanmayanlarının içinde olduğu Davut Günaydın listesi 1459 oy aldı… TÜRSAB 24. Olağan Genel Kurulu seçimlerini mevcut Başkan Firuz Bağlıkaya’nın listesi kazandı. Firuz Bağlıkaya’nın Listesi oy kullanan 4013 kişinin 2530’unu aldı.   Davut Günaydın, Hasan Erdem ve Tansu Demir’in..

TÜRSAB FİRUZ BAĞLIKAYA İLE DEVAM EDECEK
Yazar : Tarih : Okunma : 36 views Yorum Yap

TÜRSAB 24. Olağan Genel Kurulu’nda Firuz Bağlıkaya başkanlığındaki mevcut yönetimin listesi kullanılan 4013 oyun 2530’unu alarak kazandı. Geçen dönemin aklanmayanlarının içinde olduğu Davut Günaydın listesi 1459 oy aldı…

TÜRSAB 24. Olağan Genel Kurulu seçimlerini mevcut Başkan Firuz Bağlıkaya’nın listesi kazandı. Firuz Bağlıkaya’nın Listesi oy kullanan 4013 kişinin 2530’unu aldı.  

Davut Günaydın, Hasan Erdem ve Tansu Demir’in oluşturduğu liste ise  1459 oy aldı.

‘’Emeğinize teşekkür ederim’’

‘’Emeğinize teşekkür ederim’’

TÜRSAB genel kurulunda seçimleri 1000’e yakın oy farkıyla kazanan Firuz Bağlıkaya sonuçların açıklanmasının ardından kısa bir konuşma yaptı.


68D45716-FFB6-4855-9441-97CFABEE9261

Konuşmadan önce rakibi Davut Günaydın’ın sahneye davet eden Bağlıkaya, Günaydın’ın salonda bulunanlara hitap etmesini istedi. Günaydın ise konuşmasında, ‘’Bugün seçimin kaybedeni benim ama mutlu bir şekilde gidiyorum. Bu tablo beni çok mutlu ediyor. Seçimin tüm sorumluluğunu üzerime alıyorum. Tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yeni yönetime başarılar diliyorum. Yeni yönetimin bilgimize becerimize ihtiyaç duyduğunda yanlarında olduğumu da buradan söylemek istiyorum.’’ dedi.

Günaydın’ın ardından teşekkür konuşması yapan Firuz Bağlıkaya ise hem ekibine teşekkür etti, hem de isim vermeden genel kurulda tartışmaların odağında yer alan Nebil Çelebi’yi eleştirdi. Bağlıkaya konuşmasında şu noktaların altını çizdi:

‘’Değerli yol arkadaşlarım, helal olsun. Gecem, gündüzüm emeğim size helal olsun. Başarı sizin başarınız. Bugüne gelmek için verdiğiniz emeğe, yaptığınız fedakarlıklara helal olsun. Cesaretinize helal olsun, işinizden ailenizden ayırıp verdiğiniz zamana helal olsun. 

68A93793-E699-42E5-BA10-167523361DB6

Arkasında hak olanın sırtı yere gelmez. Birlikte çıktığımız bu güzel yolda devam edeceğiz. Üyelerin tüm sandıklarda gerçekten ciddi bir teveccühü var. Değişimin devam ediyor olması, aslında onun başarısıyla da doğru orantılı. Kesintiye uğramak istemiyorduk. 21 ayda gerçekten bir şeyleri yapıp yetiştirmek, olayı kavramak ve bir yandan da eskilerle mücadele etmek gerçekten zor bir süreçti. Elimizden geldiği kadar yapmaya çalıştık. Kongremiz de aslında son derece kardeşçe geçti. Kongremizin kardeşliğini bozan bir ya da iki vardı malum, o her kongrenin kardeşliğini bozuyor zaten. Yani her kongrede aynı hareketleri tekrar ede ede kongremizi sabote ediyor. Aslında bize hiçbir şey yapmıyor, biz cevabını veriyoruz ama haziruna ayıp ediyorlar. Umut ediyorum, en azından bundan sonraki kongreler için o arkadaşlarımız derslerini almıştır. Çünkü bizim rakip olduğumuz arkadaşlarımızla bir sıkıntımız yok. Onlarla burada kardeş kardeş burada kürsüde konuşuyoruz. Ama kongreyi karıştırmak isteyenlerle sıkıntımız var. İnşallah onlar da bundan sonra bu hataları yapmazlar.’’

TÜRSAB’ın yeni yönetim kurulu

Asil Üyeler

Firuz Bağlıkaya – Detur Turizm

Bilir Turizm – Ali Bilir

Passo Turizm Abdulhamit Kuk

Emperor Travel Club – Osman Tolga Gencer

Peninsula Turizm  – Diyaeddin Şahin

Saye Grup Turizm – Ceren Anadol 

Burkon Turizm – Hasan Eker

Vipol Turizm – Soner Bacaksız 

Baharat Organizartions Turizm – Nalan Yeşilyurt 

Yedek Üyeler

Enderun Turizm – Hüseyin Kurt

Adıyaman Turizm – Rahime Yaşar

Sahab Travel Turizm – Mustafa Gümrükçüoğlu 

İtaki Turizm – Linda Urhan 

Arrive Turizm – Deniz Köse 

Hit The Road (HTR) – Ahmet Küçükyılmaz 

Skyline Travel Turizm – Öznur Köse 

AGSN Travel – Gülnaz Ademoğlu 

Outlands Tours&Travel – Serhat Tosun

admin (semihkoken@gmail.com)