Uyuşturucu kader DEĞİLDİR!!!

Biz bu kardeşimizi “yüksek doz” nedeniyle, “uyuşturucu” nedeniyle bugün kaybettik. TUBAM kurucusu Bulut Bayraktaroğlu ve Sümeyye Tıknazoğlu olarak bizler bu acıyı tekrar yaşamak istemiyoruz. Sayfamızı birçok siyasinin, birçok basın mensubunun takip ettiğini biliyoruz. Sizlere söylemek istediğimiz şey; orada, burada dost ziyaretlerinizi herhangi bir icraat gibi paylaşmak yerine bu konuda gerçek bir icraat göstermenizi istiyoruz. Biz..

Uyuşturucu kader DEĞİLDİR!!!
Yazar : Tarih : Okunma : 428 views Yorum Yap

Biz bu kardeşimizi “yüksek doz” nedeniyle, “uyuşturucu” nedeniyle bugün kaybettik. TUBAM kurucusu Bulut Bayraktaroğlu ve Sümeyye Tıknazoğlu olarak bizler bu acıyı tekrar yaşamak istemiyoruz.

Sayfamızı birçok siyasinin, birçok basın mensubunun takip ettiğini biliyoruz. Sizlere söylemek istediğimiz şey; orada, burada dost ziyaretlerinizi herhangi bir icraat gibi paylaşmak yerine bu konuda gerçek bir icraat göstermenizi istiyoruz. Biz sizlerden PARA istemiyoruz. Biz sizlerden herhangi bir ayrıcalık da istemiyoruz. Bizim sizden istediğimiz tek şey madde bağımlıların ve madde bağımlısı çocuğu olan ailelerin sesini duymanız, duyurmanız.

Gerçek vatan sevdalısı olan değerli büyüklerimiz bu konuya el atın, bu konuyla ilgilenilmesi için önder olun. Ne yaparsanız yapın ama artık lütfen bir şeyler yapın!

Kuru reklamı bırakın artık..! Artık harekete geçin. Bu ölen gençlerimizin hepsi aslen bizim hanemizden insanlar yani sizin kardeşiniz, abiniz, ablanız, babanız…

Şahsen tanıdığım paritelerde il başkanlığı, ilçe başkanlığı, mahalle teşkilat başkanlığı yapan birçok kişi var. Sözde MİLLİYETÇİLİĞİ bırakın artık! Sizin dost meclisinde ülkenin geleceğine dair yaptığınız hiçbir çay sohbeti bu ülkenin geleceğine merhem olmuyor!!!

Siz olsanız da, olmasanız da biz gücümüz yettiğince bu mücadelenin arkasındayız. Başkoymak denir ya BİZ BAŞ KOYDUK. Bugün belki 1 eksiğiz ama yarın 1000 fazla olarak bu mücadelede yer almaya devam edeceğiz.

SÖZ VERİYORUZ…
Uyuşturucu kader DEĞİLDİR!!!

admin (semihkoken@gmail.com)