YASAL İŞYERİNİ BAŞLARINA YIKTILAR

Kemerin seçilmiş Belediye Başkanı Necati Topaloğlunun a takımı dün korkunç bir olaya imza attı. Her izni yasal olan tüm belgeleri eksizsiz olarak faaliyet yapan bir turizm acentasını sabah saatlerinde yerle bir ettiler.Kemerin en işlek turizm caddesinde sabah saatlerinde yaşanan olayda turistlerin gözleri önünde tüm engellemelere rağmen kanun ve yasa tanımayan emir kulları Başkan ve a..

YASAL İŞYERİNİ  BAŞLARINA YIKTILAR
Yazar : Tarih : Okunma : 1.140 views Yorum Yap

Kemerin seçilmiş Belediye Başkanı Necati Topaloğlunun a takımı dün korkunç bir olaya imza attı.

Her izni yasal olan tüm belgeleri eksizsiz olarak faaliyet yapan bir turizm acentasını sabah saatlerinde yerle bir ettiler.Kemerin en işlek turizm caddesinde sabah saatlerinde yaşanan olayda turistlerin gözleri önünde tüm engellemelere rağmen kanun ve yasa tanımayan emir kulları Başkan ve a Takımının emri ile turizm acentasını başlarına yıktılar.

Atatürk Caddesinde bulanan Monk otelin ön kısmında bulunan turizm acentasına gelen Kemer Belediyesi Yıkım ekibi tüm uyarılara rağmen dükkanı yerle bir ettiler. Tüm izinlerinin alındığını ve belgeleri ibraz ettiklerini dile getiren işletme sahibi Kameralarımıza isyan ederek nerde Adalet diye haykırdı.

Sen ben yok biz varız sloganıyla 31 Mart seçimlerinde iktidar olan Hoca ve aveneleri akçeli işlere tek tek imza aterken akçe çıkmayan yerleride böyle yerle bir etmeye başladılar.

Turizm belgesi , işyeri açılış belgesi ruhsatı Başkan Topaloğlunun olur bile bulanan bu işletme acaba Küçük Emin efendinin isteğine olumsuz cevap verdiği için mi yıkıldı ….?

Hemen iki dükkan yanında yeni açılan Turizm acentaları marketler varken burayı nasıl bir zihniyetle yıktılar.

İnsanda biraz merhamet , biraz insana saygı olması gerekirken böyle tepki çeken hareketlerle kimlere göz dağı verilmek isteniyor gibi sorular aklımıza gelirken bu kanunsuzluğun önüne mutlaka geçilmelidir.Konu hakkında görüşlerini açıklayan İşletme sahibi “benden istediklerini vermediiğim için dükkanımı başıma yıktılar sağım solum kaçak dolu onları değil beni yıktılar avukatım vasıtasıyla bunları şikayet edeçeğim Tek kurtuluşumuz Adalet tir onu arayaçağım onlarla sonuna kadar uğraşaçağım” diyerek haklı tepkisini sürdürdü.

admin (semihkoken@gmail.com)